Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу ICTV, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

УКР
23.01.2012 18:32
Поделиться

Що Андрій Ковальський приховав від батьків?


Ведучий «Факти. Спорт» на ICTV під час веб-конференції розповів, які моменти були найскладнішими випробуваннями для першого «Останнього героя» України.

Відповідаючи на питання про найскладніший конкурс, Андрій зізнався:

– Найважчим змаганням для мене стало останнє, конкурс з гумовими канатами. Він був найважчим не тільки фізично, але й психологічно. А важких моментів на островах було багато. Дуже часто вони були пов’язані з голосуванням, коли доводилося обирати людину, голосувати проти якої не хотілося.

Окремо глядачі поцікавилися про найскладнішу для Андрія нараду.

– Це був момент, коли пішов Максим Давиденко. Дуже не хотілося за нього голосувати, при тому, що я знав, що Максим проголосує проти мене. Адже він не обирав мене у своє плем’я «Піску». За його словами я був для нього «незнайомою і чужою людиною». У максима були проблеми зі здоров’ям, на його лікті та інші суглоби боляче було дивитися.

На питання, як поставилися батьки «Останнього героя» до його перемоги у проекті, Андрій здивував глядачів:

– Батькам я не сказав про те, що виграв. Мене допитувалися, але батьки дізналися про це лише з останнього випуску шоу. Я зробив це свідомо. Тут немає якогось егоїзму, просто хотів, аби вони не втратили інтерес, по-справжньому переживали та дивилися з інтересом до кінця. Мені здається, що вдалося це зробити. Не думаю, що батьки ображені на мене, адже вони пережили такі моменти, які б не змогли відчути у тому випадку, коли б знали переможця…

Чому Андрій підтримує стосунки лише з кількома учасниками проекту? На чиє повернення на острів чекав переможець? Чому Слава Узєлков та Сергій Атанасов віддали свій голос Ковальському на останньому голосуванні? Відповіді на ці та інші питання дивіться у повній відеоверсії веб-конференції з першим «Останнім героєм» України Андрієм Ковальським.

 

23.01.2012 18:32Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх