Шановні глядачі, якщо у Вас чи Ваших знайомих раптом виникли проблеми з прийомом сигналу телеканалу ICTV, надсилайте смс з описом проблеми на номер 067-44-44-02-4.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Вартість згідно тарифів операторів.

УКР
УКР
23.01.2012 17:56
Поделиться

Андрей Ковальський: “Я просто понял, что могу побеждать”


 

 

Під час веб-конференції переможець реаліті-шоу «Останній герой» Андрій Ковальський розповів про переломний момент свого перебування на острові і про «апокаліпсис» від Слави Узєлкова.

Андрій, в першу чергу, поїхав на острів аби випробувати себе, визначити межі власних можливостей. «Програмою максимум» для себе було дійти до об’єднаного племені:

− Апетит приходить під час їжі, і я зрозумів, що можу грати далі. Що стало для мене переломним? Ну, можливо те, що я ніяк не міг виграти. І в момент, коли ми ловили рибу, – перший конкурс в об’єднаному племені – я розумів, що дуже близький до успіху. Під час конкурсу я кілька разів випускав рибу з рук. Одного разу просто з сітки вискочила. Я був дуже близький до перемоги і зрозумів, що можу перемагати, тому вирішив собі це довести. Інший момент, який мене пригнічував, − в мене дуже довго не було бандани лідера. Саме через неї я пропустив рибалку, не поговорив з батьками, не міг подзвонити додому. Чому?! Я ж фізично можу! Це була певна спортивна злість. І третій момент, який мене спонукав, − те, що мене н А я просто доводив, що гідний бути «Останнім героєм»е сприймали як сильного суперника..

Також Андрій розповів, що з Кирилом Туриченком, головним суперником на фінальному голосуванні племені Сонця, його пов’язували справжні товариські відносини:

−  У нас з Кирилом був певний симбіоз, але в гарному значенні. Ми один одному допомагали. Але якби його не було, я не думаю, що ми б пропали. На той момент було безглуздо голосувати проти Кирила, і прибирати людину, яка допомагає здобувати їжу. Він сильний суперник, що може бути ілюстрацією до питання, чому я прибирав сильних гравців. Сильні учасники залишалися в грі. Ті, хто вибували, напевне, були не такі сильні суперники…

З ким із учасників проекту Андрій Ковальський був знайомий від початку зйомок? Який «апокаліпсис» влаштував В’ячеслав Узєлков після вибуття з проекту Сергія Атанасова? І, врешті-решт, що перший «Останній герой» України планує робити зі своїм виграшем? Відповіді на ці та інші питання ви можете дізнатися із повної відеоверсії веб-конференції з Андрієм Ковальським.

23.01.2012 17:56Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх