УКР
УКР
28.11.2011 14:37
Поделиться

Александр Заёма: «На острове забываешь, что вещи бывают сухими»”


 

Учасник «Останнього героя» Олександр Зайома пояснив, чому його окуляри так і не допомогли племені добути вогонь, і зізнався, що досі не може їсти манго.  

25  листопада в ході веб-конференції Олександр Зайома розповів про те, що найяскравішими його спогадами про проект стали урагани на Панамських островах.

− Уявіть: третя чи четверта ніч, я сплю. І прокидаюся від того, що мені у вухо накрапала калюжа води. І крапля така – «бум!», «бум!» − по голові, ніби дірку пробити хоче. Все ж таки китайці вигадали таку кару не просто так, − зізнався Олександр. – Загалом за час на острові забуваєш, що речі бувають сухими. Якщо щось сухе – то вже, значить, щось не так.

Також Олександр зізнався, що досі не боїться експериментувати з їжею, хоча і робить це, здебільшого, коли б’ється об заклад.

− Я їм навіть банани зі шкіркою, але то тільки за гроші. Можу також з’їсти личинок якихось, але на острові до того не дожив. Тільки ігуан їв, незрозумілі сливки якісь їли. Куликов сказав, що можна,  − і ми їли ті сливки, − зізнався Олександр. − Я взагалі людина невибаглива. Але мені легше сказати, що я точно не буду їсти, після проекту. Довго після повернення не міг їсти лайми. До сих пір не можу їсти манго.

А от на питання про те, чому плем’я піску так і не змогло в перші дні дістати вогонь, Олександр відповів так:

−  Це питання багатьом задавали, я знаю. Але не так воно легко, як думають багато людей. Це дуже складно, як на мене навіть нереально − вітер, волога… А окуляри, не буду хвастати, але вони в мене модні та хороші, з асферичними, тобто пласкими лінзами. Світла не фокусують, тому за їх допомогою неможливо було добути вогонь.

Дивіться світову легенду «Останній герой» щонеділі о 20:00 на каналі ICTV.

28.11.2011 14:37Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх