УКР
УКР
11.11.2011 19:42
Поделиться

Андрій Куликов: «Найскладніше на острові було без годинника»


 

 

Ведучий ток-шоу «Свобода слова» Андрій Куликов, який у минулому ефірі легендарного реаліті-шоу «Останній герой» на ICTV був змушений залишити проект, під час веб-конференції розповів про те, як проект змінив його життя, розкрив таємницю ведмедика Хагса та натякнув, хто переможе у проекті!

—    Як «Останній герой» змінив Ваше життя?

—    Після участі у проекті мене стали частіше впізнавати на вулиці, – відповів Андрій. — Якщо це, звісно, якось змінює життя. Але загалом так, змінило: я познайомився з новими цікавими людьми, принаймні двоє стали мені друзями. Буде самовпевнено казати, не питаючи їх, але мені здається, що ці люди — це Славко Варда та Олександр Зайома.

—    Для чого Вам був потрібен на острові Хагс?

—    Нам було дозволено провезти на острів одну лише річ, поза списком одягу. У мене не було окулярів, годинник теж не можна було брати на острів. А ведмедика можна було, це і була моя особиста річ. Хоча це не річ, а приятель, уявний товариш. Як колись у Малюка був Карлсон, у мене є Хагс. Він їздить зі мною в усі подорожі, чи це короткі, чи це довгі. Вчора він був зі мною у Львові, і коли я поїду з Києва ще кудись, Хагс обов’язково поїде зі мною.

—    Хто саме, на Вашу думку, є потенційним переможцем проекту?

—    Я вважаю, що повинен перемогти той або та, у кого найбільше витривалості, у кого найбільше терплячки, і той, хто не надто дратується, коли вступає у взаємодію зі своїми партнерами-співплемінниками. Скажу так, що з тих, хто, на мій погляд, може перемогти, після чотирьох програм ще жодна людина не вибула.

До вашої уваги повна відеоверсія веб-конференції з Андрієм Куликовим.

Дивіться легендарний проект «Останній герой» щонеділі о 20:00 на ICTV.

11.11.2011 19:42Топ видео

    Пока нет материалов ...

Мы рекомендуем

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх