УКР
УКР

Що Андрій Ковальський приховав від батьків?

0 - 0

Ведучий «Факти. Спорт» на ICTV під час веб-конференції розповів, які моменти були найскладнішими випробуваннями для першого «Останнього героя» України.

Відповідаючи на питання про найскладніший конкурс, Андрій зізнався:

– Найважчим змаганням для мене стало останнє, конкурс з гумовими канатами. Він був найважчим не тільки фізично, але й психологічно. А важких моментів на островах було багато. Дуже часто вони були пов’язані з голосуванням, коли доводилося обирати людину, голосувати проти якої не хотілося.

Окремо глядачі поцікавилися про найскладнішу для Андрія нараду.

– Це був момент, коли пішов Максим Давиденко. Дуже не хотілося за нього голосувати, при тому, що я знав, що Максим проголосує проти мене. Адже він не обирав мене у своє плем’я «Піску». За його словами я був для нього «незнайомою і чужою людиною». У максима були проблеми зі здоров’ям, на його лікті та інші суглоби боляче було дивитися.

На питання, як поставилися батьки «Останнього героя» до його перемоги у проекті, Андрій здивував глядачів:

– Батькам я не сказав про те, що виграв. Мене допитувалися, але батьки дізналися про це лише з останнього випуску шоу. Я зробив це свідомо. Тут немає якогось егоїзму, просто хотів, аби вони не втратили інтерес, по-справжньому переживали та дивилися з інтересом до кінця. Мені здається, що вдалося це зробити. Не думаю, що батьки ображені на мене, адже вони пережили такі моменти, які б не змогли відчути у тому випадку, коли б знали переможця…

Чому Андрій підтримує стосунки лише з кількома учасниками проекту? На чиє повернення на острів чекав переможець? Чому Слава Узєлков та Сергій Атанасов віддали свій голос Ковальському на останньому голосуванні? Відповіді на ці та інші питання дивіться у повній відеоверсії веб-конференції з першим «Останнім героєм» України Андрієм Ковальським.

 

23.01.2012 18:32
0 - 0Топ видео

  Пока нет материалов ...

Ведущие канала

  Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх
  ПРИВЕТСТВУЕМ!
  Пожалуйста, помогите нам улучшить ICTV -
  поставьте 2 честных галочки

  1.

  2. Мне

  Пожалуйста, заполните все поля