УКР
УКР

Андрей Ковальський: «Я просто понял, что могу побеждать»

0 - 0

 

 

Під час веб-конференції переможець реаліті-шоу «Останній герой» Андрій Ковальський розповів про переломний момент свого перебування на острові і про «апокаліпсис» від Слави Узєлкова.

Андрій, в першу чергу, поїхав на острів аби випробувати себе, визначити межі власних можливостей. «Програмою максимум» для себе було дійти до об’єднаного племені:

− Апетит приходить під час їжі, і я зрозумів, що можу грати далі. Що стало для мене переломним? Ну, можливо те, що я ніяк не міг виграти. І в момент, коли ми ловили рибу, – перший конкурс в об’єднаному племені – я розумів, що дуже близький до успіху. Під час конкурсу я кілька разів випускав рибу з рук. Одного разу просто з сітки вискочила. Я був дуже близький до перемоги і зрозумів, що можу перемагати, тому вирішив собі це довести. Інший момент, який мене пригнічував, − в мене дуже довго не було бандани лідера. Саме через неї я пропустив рибалку, не поговорив з батьками, не міг подзвонити додому. Чому?! Я ж фізично можу! Це була певна спортивна злість. І третій момент, який мене спонукав, − те, що мене н А я просто доводив, що гідний бути «Останнім героєм»е сприймали як сильного суперника..

Також Андрій розповів, що з Кирилом Туриченком, головним суперником на фінальному голосуванні племені Сонця, його пов’язували справжні товариські відносини:

−  У нас з Кирилом був певний симбіоз, але в гарному значенні. Ми один одному допомагали. Але якби його не було, я не думаю, що ми б пропали. На той момент було безглуздо голосувати проти Кирила, і прибирати людину, яка допомагає здобувати їжу. Він сильний суперник, що може бути ілюстрацією до питання, чому я прибирав сильних гравців. Сильні учасники залишалися в грі. Ті, хто вибували, напевне, були не такі сильні суперники…

З ким із учасників проекту Андрій Ковальський був знайомий від початку зйомок? Який «апокаліпсис» влаштував В’ячеслав Узєлков після вибуття з проекту Сергія Атанасова? І, врешті-решт, що перший «Останній герой» України планує робити зі своїм виграшем? Відповіді на ці та інші питання ви можете дізнатися із повної відеоверсії веб-конференції з Андрієм Ковальським.

23.01.2012 17:56
0 - 0Топ видео

  Пока нет материалов ...

Ведущие канала

  Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх
  ПРИВЕТСТВУЕМ!
  Пожалуйста, помогите нам улучшить ICTV -
  поставьте 2 честных галочки

  1.

  2. Мне

  Пожалуйста, заполните все поля