УКР
УКР

Андрій Куликов: «Найскладніше на острові було без годинника»

0 - 0

 

 

Ведучий ток-шоу «Свобода слова» Андрій Куликов, який у минулому ефірі легендарного реаліті-шоу «Останній герой» на ICTV був змушений залишити проект, під час веб-конференції розповів про те, як проект змінив його життя, розкрив таємницю ведмедика Хагса та натякнув, хто переможе у проекті!

—    Як «Останній герой» змінив Ваше життя?

—    Після участі у проекті мене стали частіше впізнавати на вулиці, – відповів Андрій. — Якщо це, звісно, якось змінює життя. Але загалом так, змінило: я познайомився з новими цікавими людьми, принаймні двоє стали мені друзями. Буде самовпевнено казати, не питаючи їх, але мені здається, що ці люди — це Славко Варда та Олександр Зайома.

—    Для чого Вам був потрібен на острові Хагс?

—    Нам було дозволено провезти на острів одну лише річ, поза списком одягу. У мене не було окулярів, годинник теж не можна було брати на острів. А ведмедика можна було, це і була моя особиста річ. Хоча це не річ, а приятель, уявний товариш. Як колись у Малюка був Карлсон, у мене є Хагс. Він їздить зі мною в усі подорожі, чи це короткі, чи це довгі. Вчора він був зі мною у Львові, і коли я поїду з Києва ще кудись, Хагс обов’язково поїде зі мною.

—    Хто саме, на Вашу думку, є потенційним переможцем проекту?

—    Я вважаю, що повинен перемогти той або та, у кого найбільше витривалості, у кого найбільше терплячки, і той, хто не надто дратується, коли вступає у взаємодію зі своїми партнерами-співплемінниками. Скажу так, що з тих, хто, на мій погляд, може перемогти, після чотирьох програм ще жодна людина не вибула.

До вашої уваги повна відеоверсія веб-конференції з Андрієм Куликовим.

Дивіться легендарний проект «Останній герой» щонеділі о 20:00 на ICTV.

11.11.2011 19:42
0 - 0Топ видео

  Пока нет материалов ...

Ведущие канала

  Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх
  ПРИВЕТСТВУЕМ!
  Пожалуйста, помогите нам улучшить ICTV -
  поставьте 2 честных галочки

  1.

  2. Мне

  Пожалуйста, заполните все поля